Dnia 2024-04-28 13:00 miał miejsce mecz Bournemouth vs Brighton: wynik końcowy 3-0

Wczoraj, 28 kwietnia 2024 roku, na stadionie Vitality Stadium, drużyny Bournemouth i Brighton zmierzyły się w ramach 35. kolejki Premier League. Bournemouth okazało się zdecydowanie lepsze, pokonując rywali 3-0. Już w pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie 1-0, utrzymując kontrolę nad meczem aż do końcowego gwizdka.

Relacja z meczu Bournemouth - Brighton: Dominacja Gospodarzy na Vitality Stadium

Dziś na Vitality Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Bournemouth i Brighton w ramach 35. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3-0.

Na murawie od pierwszych minut widoczna była determinacja obu zespołów. Bournemouth rozpoczęło mecz bardzo aktywnie, starając się narzucić swój styl gry. Brighton próbowało odpowiedzieć, jednak to Gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie.

W 13. minucie Marcos Senesi strzałem głową pokonał bramkarza Brightou, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Asystę przy tej bramce zanotował E. Ünal, który świetnie dograł do Senesiego.

Po przerwie Gospodarze nie zwalniali tempa. W 52. minucie E. Ünal sam wpisał się na listę strzelców, podwyższając wynik na 2-0. Tym razem asystę zanotował Dango Ouattara, który zaskoczył rywali precyzyjnym podaniem.

Na chwilę przed końcem regulaminowego czasu gry, w 87. minucie, to kolejny zawodnik Bournemouth, J. Kluivert, ustalił wynik meczu na 3-0. Bramkę tę zawdzięczamy z kolei asyście R. Christie.

Po meczu zawodnicy obu drużyn zostali ukarani żółtymi kartkami. W barwach Gospodarzy kartonikami zostali ostrzeżeni Marcos Senesi i Justin Kluivert, natomiast w zespole Gości żółte kartki otrzymali Billy Gilmour oraz Valentín Barco.

Mecz zakończył się bez czerwonych kartek. Bournemouth pewnie pokonało Brighton 3-0, prezentując się znakomicie podczas tego starcia. Następne spotkania dla obu drużyn zapowiadają się emocjonująco, a kibice mogą być pewni, że będą śledzić z zapartym tchem kolejne występy swoich ulubionych drużyn.